Detoksykacji Ciała Naturalnie – Słoną Wodą Spłukać

Detoksykacji Ciała Naturalnie – Słoną Wodą Spłukać

Czy wiesz, że słona woda topi dobrze (i tanio) pracy oczyszczania jelit, niż lewatywa zabieg nawadniania?

Być może słyszeliście powiedzenie: „śmierć zaczyna się w okrężnicy”. Naprawdę, jak toksyczne śmieci z nieadekwatnych i rzadkie wyjątki gromadzi się w jelicie grubym, produkuje trucizny, które powoli, ale pewnie, powodują choroby, a w konsekwencji śmierć.

Eksperci twierdzą, że około 85% amerykanów cierpi z powodu złego trawienia i niepełnego rozwiązania. Aby zrozumieć konsekwencje, obraz kawałek mięsa gniją, gdy нагревшиеся po schłodzeniu. Lactobacillus zamienia mięso słodko … biochemicznych substancji, produkowane przez bakterie, jak rosną powoduje mięso śmierdzi … gnilnych bakterii rozkłada białko zwierzęce … i tak dalej i tym podobne. To nie jest widok lub zapach.

A teraz wyobraź sobie, że разлагающуюся żywności dzieje się wewnątrz ciała, w firmie pasożytów z jelit, okrężnicy i narządów.

Kiedy pasożyty te żywią się tkankami ciała, produkują odpady. A nie ciała fizycznego, uzyskując niezbędne składniki odżywcze z pożywienia, pozwala on na te odpady, aby wejść do krwiobiegu wraz z innymi produktami ubocznymi gnijących, niestrawionych pokarmów. Następnie odpady przechodzą przez nadciśnienie ścianę i powoli przerastają swój system.

W końcu, te toksyny blokują naturalną zdolność ciała, aby pozbyć się toksyn, które z czasem mogą cię zabić.

Dla wszystkich tych powodów, oczyszczanie jelita grubego jest ważną częścią rutynowego utrzymania zdrowia. Ale profesjonalny jelitowego nawadnianie (zwany także lewatywy lub hydrokolonoterapia) są kosztowne i wymagają wizyty w klinice.

Dla tych, którzy szukają, aby odtruwa organizm, naturalnie, tani, bezpieczną alternatywę (lub uzupełnienie) do lewatywy, słoną wodą i przemyć wykonuje bardzo dokładne wewnętrznego oczyszczenia można zrobić samodzielnie w domu.

Morskie przypływy jest, ale bez ryzyka zwykłego lewatywy lub lewatywa, i oczyszczający efekt osiąga całego przewodu pokarmowego. W przeciwieństwie do lewatywy i lewatywa osiągnąć tylko jelita grubego lub małej jej części.

Morskie przypływy bardzo bezpieczne i nie mają szkodliwych skutków ubocznych.

Co ze słoną wodą zmyć?

Sól już od dawna jest używana jako nieszkodliwy środek konserwujący i dezynfekującego. Sól morska oczyszcza i stymuluje organizm do samoregeneracji dokładnie tak samo, jak wtedy, gdy pójdziesz zewnętrznej rany w słonej wodzie i płukać gardło wodą z solą przy bólu gardła.

Myślę, że z słonej wody topiąc jak w łaźni wewnątrz ciała, gdzie on usuwa toksyny z przewodu pokarmowego. Kiedy można przedstawić wszystkie odpady, które trafiły na układ trawienny nie jest w przeciwieństwie do śluzu, co gromadzi się wewnątrz węża Ogrodowego lub domowych rur — to ma sens, że twoje wnętrzności skorzystać z pralki.

Niezwykle Prosta Procedura

Składniki:

  • 2 łyżeczki nierafinowanego, nie jodowanej soli morskiej (nie z йодированной jadalni lub soli Epsom sól)
  • 1 kwarta (32 uncji) wody oczyszczonej, ciepłej

Sprzęt:

  • Litrowa puszkę (szkło)
  • Słoma
  • Lub herbaty dla trochę ocieplenia wody (kuchenka mikrofalowa)

Instrukcje:

  1. Umieścić 2 łyżeczki soli na litrową puszkę.
  2. Zalać ciepłą wodą i wymieszać.
  3. Wypić 32 uncji wody słonej pierwszą rzeczą, rano, na pusty żołądek, tak szybko jak to możliwe. Dla większości ludzi łatwiej jest pić przez słomkę.
  4. Po wypiciu wody słonej, położyć się na prawym boku na 30 minut. To pomaga słona woda osiągnie dolnej prawej części brzucha, gdzie znajduje się wejście do jelita cienkiego.
  5. Po 30 minutach, Jesteś wolny, aby poruszać się, jak chcesz, ale chcesz, aby pozostać blisko z łazienką.

Czego się spodziewać podczas diety

Trafiając do jelita cienkiego, słona woda stymuluje skurcze, które wspomagają decyzje w układzie pokarmowym. W ciągu godziny powinieneś usłyszeć bulgotanie płynu w jamie brzusznej, zwłaszcza w dziedzinie masażu.

Każdy z nas jest wyjątkowy, ale najprawdopodobniej poczujesz pragnienie, aby rozwiązać w ciągu godziny lub dwóch. Większość ludzi będzie mieć kilka wyjątków, i intensywna biegunka nie jest rzadkością, tak jak słona woda szybko oczyszcza cały przewód pokarmowy.

Wymioty może również wystąpić. W rzeczywistości, w jednym czasie w szpitalach procedurę podobną w słonej wodzie, wypłukać, aby spowodować wymioty. Jeśli mają trudności, aby utrzymać roztworu w dół po raz pierwszy, wziąć serce, że reakcja ta może być przezwyciężony w czasie.

Proces płukania zwiększa grawitacją, jak szybko zrzuca wodę z organizmu. W rezultacie, może to być niewygodne, ale proces ten swift i dyskomfort musi szybko poprawić po oczyszczeniu.

Dopóki nie jesteś pewien, że flash będzie zakończona, staraj się nie opuszczać gaz tylko w toalecie — to, co uważasz gazu może być bardziej płynny.

Porady lekarza słoną wodą spłukać

Może chcesz pić ziołowe przeczyszczające herbaty na noc przed ukrytej zintensyfikowania i przyspieszenia procesu oczyszczania.

Można również lekko przyspieszyć proces, crouching niski dół i masując brzuch, aby pomóc zniszczyć szkodliwe substancje. Intensywne ćwiczenia brzucha może mieć podobne korzyści.

Morskiej flash jest bardzo skuteczny sposób, aby pozbyć toksyn i toksyn naturalnie od toksyn i odpadów. Od tej słonej wody flash u ciebie będzie lepsze trawienie, więcej energii, czuję się świeży, a nawet utratę wagi.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *